Show Bizz

Adrola Dushi bën publike lidhjen me të dashurin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja shqiptare Adrola Dushi së fundmi është komentuar shumë për shkak të jetës së saj private. Pas ndarjes nga bashkëshorti, u fol se ajo është në lidhje me një model të quajtur Pavllo.

Ditën e sotme, modelja ka publikuar një foto me Pavllon që ka nxitur menjëherë komentet: “Sa bukur çifti”, “Urime”, “Super çift”. “Pavllo im”- ka shkruar Adrola në mbishkrimin e fotos.

Në foto çifti shfaqet pranë njëri-tjetrit dhe shumë të buzëqeshur.

Nga ana tjetër edhe modeli Pavllo Zevgo ka ndarë një foto me Adrolën në Instastoryn e tij.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto