Lajme

Adriana Matoshi publikon fjalimin e saj në Kuvend! Naser Rafuna: Se paske lexu qysh ta kam shkru

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, tash është edhe deputete e Kuvendit të Kosovës.Ditën e djeshme, ajo ka mbajtur fjalimin e saj të parë në Kuvend dhe e ka postuar në rrjetet sociale.

Mirëpo, vëmendjen më të madhe e mori komenti epik i aktorit, Naser Rafuna.

“Se paske lexu qysh ta kam shkru po nejse. 8-she mjafton ”, ka shkruar Rafuna.Ndryshe, Adriana Matoshi vazhdon të jetë shumë aktive edhe me rolet e saj në filma dhe seriale vendore.

Postime të ngjajshme
Lajme

Inatoc e Pidiq: 6 emra të pazakontë të fshatrave të Gjilanit

Lajme

Vlora Çitaku tregon nëse do të garojë për kryetare të PDK-së

Lajme

Ambasada gjermane tregon se kur do të fillojnë me termine për viza pune

Lajme

Vendet në të cilat nesër nuk do të ketë rrymë