LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi flet me të dashurin nga Kuvendi

Deputetja Adriana Matoshi ka disa javë që nuk e ka parë të dashurin e saj Keith.

Kjo pasi ai udhëton shpesh drejt Belgjikës, gjithsesi, çifti heq mallin përmes telefonatave.

Në një fotografi të shpërndarë nga Keith në rrjetin social “Instagram”, Adriana shihet nga Kuvendi derisa flet me të dhe i tregon se sa shumë është përmalluar.

“Më mungon kaq shumë, por falënderoj Zotin që ekziston një gjë si interneti dhe mund të të shoh duke u buzëqeshur, fytyrën tënde të ëmbël dhe të ndiej energjinë pozitive që ti shpërndanë, Adriana të dua”, ka shkruar Keith në “InstaStory” edhe futbollisti tha se e ka marrë malli për të dhe i gëzohet faktit që ka mundësi për ta parë kur nuk e ka afër.

Postime të ngjajshme
Lajme

Zjarr në Suharekë: Kryetari kërkon ndihmë

Lajme

Zjarr i madh në fshatin Studençan të Suharekës

Lajme

Humb jeten një pushues në plazhin e Shëngjinit

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid-19 në Kosovë