Sport

Adnan Januzaj me supergol dhe me një assist të jashtëzakonshëm

Adanan Januzaj e ka filluar mjaftë mirë sezonin e ri me Real Sociedadin.

Ylli nga Istogu ka shënuar një gol të bukur dhe ka dhuruar një assist tjetër në një ndeshje miqësore.

Januzaj ka realizuar nga jashtë zonës me një gjuajtje shumë të fortë.

Ai dhuroi edhe një assist te një gol tjetër.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko