Show Bizz

Adelina vendos këmbët në prehrin e burrit derisa ai vozit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Adelina Tahiri është shumë aktive në rrjete sociale.

Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit një video në rrjete sociale, në të cilën tregoi se po udhëtonte në një vend bashkë me partnerin, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj janë të pandashëm pothuajse kudo që shkojnë dhe shfaqen të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Në videon e Adelinës, shihet se si këngëtarja i vendos këmbët në prehër të bashkëshortit, derisa ai po voziste veturën.

Kujtojmë se “Përgjithmonë” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Tahiri, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto