Show Bizz

Adelina thekson linjat në fustanin e shkurtër

Adelina duket në top-formë në paraqitjen e radhës.

Adelina Ismaili që prej rikthimit në ekran, vazhdon të befasojë fansat me paraqitjet.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi mbrëmjen e sontme, ku shfaqet tejet joshëse e veshur me fustan të zi.

Ajo kishte vendosur që kësaj radhe t’i bënte flokët kaçurrela, teksa pozoi e ulur në një divan dhe vëmendja ishte tek fiziku i saj.

Fustani i shkurtër e i ngushtë, ia theksoi asaj format trupore dhe dukej për mrekulli.

Kujtojmë se Adelina Ismaili ka kohë që nuk është aktive në muzikë, por së fundi e ka provuar veten në rolin e moderatores.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Fisniku ia vendos dorën tek të pasmet Fjollës

LajmeShow Bizz

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Show Bizz

Restoranti ku e organizoi ditëlindjen ia sheh sherrin Rita Orës

Show Bizz

Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19: Për dreq, më gjeti edhe mua