Show Bizz

Adelina Thaçi kujton Cimën për Kurban Bajram

Ndonëse ditë më parë ishte ditëlindja e tij, sot vajza, Adelina Thaçi e ka kujtuar sërish Cimën.

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, Adelina Thaçi ka kujtuar babain e saj të ndjerë, humoristin Rasim Thaqi – Cima, shkruan Reporteri.net.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi të babait në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa i ka uruar edhe Festën, ani pse ai nuk jeton më.

“Atje ne parajs ku je ti, te pushofte shpirti i qete. Me fat Kurban Bajrami”, ka shkruar Adelina.

Kujtojmë se Cima ndërroi jetë në muajin mars të këtij viti.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj