Show Bizz

Adelina Tahiri pozon e zhveshur në borë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të përfolura nga mediat rozë.

Vëmendjën e mori që nga martesa me avokatin maqedonas, e nga ajo kohë përcillet shumë nga ana e gazetarëve, shkruan Kosovarja.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpërndan postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot ka publikuar një fotografi në të cilën Adelina është paraqitur e zhveshur në një ambient më borë, e që shumica e komenteve që ka pranuar nga ana e fansave ishin negative./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto