Show Bizz

Adelina publikon momente intime me bashkëshortin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Adelina Tahiri jo rrallëherë sjell imazhe me partnerin e saj, Serjozha Markov dhe djalin Jonin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një video, në të cilën ajo shihet e ulur në një divan, teksa afrohet bashkëshorti dhe i dhuron puthje asaj.

“Të dua”, është mbishkrimi që Adelina ia ka lënë kësaj videoje.

Për ndryshe, këngëtarja nuk është shumë aktive me këngë të reja, por së fundi ka qenë më shumë e angazhuar në biznes personal.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto