Show Bizz

Adelina Ismajli tregon pse e vendosi kryqin në qafë

Në “Tete a tete” me Adelinen, e ftuar në emisionin festiv është Zanfina Ismajli, e cila edhe një herë ka treguar origjinalitetin e saj.

Zanfina dhe Adelina i kanë bërë pyetje njëra tjetrës dhe kjo strategji dukej mjaftë interesante.

Zanfina, ka drejtuar pyetje të ndryshme drejtë të motrës.

Zanfina, e ka pyetur të motrën edhe për kryqin në qafen e saj, shumë të përfolur në media dhe popull.

Adelina ka përmendur emra shqiptar si Skënderbeu, Gjergj Fishta, Nënë Tereza e Anton Çetta, të cilët janë shqiptar të mëdhenj të krishter. Këngëtarja sikur donte të thoshte se kryqi në qafen e saj ishte si mirënjohje për këto figura historike shqiptare.

Ajo, gjithashtu tregoi që është pro perëndimit dhe asaj çfarë ka bërë perëndimi për vendin tonë.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Kjo grua tregon si e sulmoi burri veç pse tha se i pëlqen Sinan Hoxha

Show Bizz

Anita: S’pat qare pa m’puthë pak

Show Bizz

Policja kosovare nxjerr foto të nxehta nga dhoma e fjetjes

LajmeShow Bizz

Fillon spektakli i vërtetë te It’s My Love: Bajrami me Erzën dalin në takim, i han qeni