Sport

Abazi publikon listën e Kosovës U17 për dy ndeshjet miqësore

Kombëtarja e Kosovës U17 gjatë kësaj jave do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren e Turqisë U18.

Ndeshjet luhen më 10 dhe 12 nëntor në Kompleksin e FFK-së në Hajvali, në orën 14:00.

Përzgjedhësi Arsim Abazi për këto dy ndeshje ka ftuar 20 futbollistë, teksa nesër do ta zhvillojë stërvitjen në orën 15:00.

Related posts
Sport

Xhaka rikthehet në stërvitje të plota, Arteta tregon kur do të jetë i gatshëm

Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Sport

Broja thyen një tjetër rekord në Premier Ligë pas golit të shënuar

Sport

Eskalon debati mes Xhevdet Pozharit e Shpëtim Deskut: ‘Me pas qenë te unë ishim nda ndryshe’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *