Sport

A po largohet nga Feronikeli, Viktor Kuka? – tregon vet futbollisti!

Në media gjatë ditës së djeshme rodhën lajme se futbollisti, Viktor Kuka mund të largohet nga klubi i Feronikelit.

Në lidhje me këtë Indeksonline kontaktoj vet futbollistin, i cili tregoj për të ardhmen e tij.

“E kemi lënë një takim me kryesin e Feronikelit dhe pastaj do të vendosim. Nuk ka asgjë për momentin”, u shprehë Kuka.

Futbollisti erdhi në Feronikel në merkaton verore që e lamë pas./

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës