Show Bizz

A po kërkon Loredana shans të dytë pasi Mozzik shkoi në Zvicër?

Përmes fotografive në rrjete sociale, dje u bë e ditur se Mozzik ka arritur të shkojë në Zvicër për të qenë krah vajzës, përkundër kufizimeve në udhëtim të cilat vazhdojnë.

Pas më shumë se dy muaj, ribashkimi babë e bijë ishte tejet i bukur.

E në të njejtën kohë, një seri postimesh të çuditshme nga Loredana kanë ngjallur pikëpyetje.

Ajo ka postuar disa herë këngën ‘Miss you bad’ të Mr. Eazi që flet për mungesën pas ndarjes nga tradhëtitë dhe kërkesën për një nisje të re.

Me kë mund ta ketë pasur Loredana? Një rastësi apo mesazh i koduar?

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Unë e di që për të pjell, pjell lopa”, Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese të ndjekësve

LajmeShow Bizz

A e kishte parashikuar “Kafeneja Jonë” edhe tërheqjen e 10 përqindëshit?

Show Bizz

Fisniku ia vendos dorën tek të pasmet Fjollës

LajmeShow Bizz

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!