Show Bizz

A po i shkon Taynës ‘X-6shi’?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rep artistja Tayna po vazhdon të rrëmbejë vëmendje çdo ditë falë postimeve e provokimeve të saja.

Tayna cilësohet si njëra ndër reperet më të talentuara, të cilën e ka dëshmuar tash e saj kohë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e hitit “Columbiana” nuk po ndalet me kaq, përveç këngëve solistike ajo po sjellë edhe bashkëpunime me emra të artistëve të njohur vendor.

Ajo po ashtu është komentuar shpesh edhe për pamjen e saj, ku është shfaqur çdo herë e zjarrtë.

E tani si një biondinë joshëse pozon e ulur në ‘x-6in’ e saj, por sa po i shkon asaj vlerësojeni ju!/Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto