LajmeShow Bizz

A po e paralajmëron Leonora Jakupi hyrjen në politikë?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Leonora Jakupi ka treguar më në fund nëse po i futet apo jo politikës.

Nuk është hera e parë që po qarkullojnë lajme se Leonora Jakupi do ti futet politikës.

E lidhur me këtë, këngëtarja ka vendosur ta japë një përgjigje të prerë.

Përmes Instagramit ajo ka bërë të ditur seAjo e ka bërë një postim në llogarinë e saj në Instagram, aty ku ka vendosur përgjigjen e shumëpritur e që është “Jo”. nuk do të futet në politikë.

Leonora duket se edhe për një kohë të gjatë do t’i përkushtohet muzikës dhe nuk e ka ndërmend të futet në politikë.GazetaExpress

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat