Show Bizz

A po bëhen prindër Geti e Marina? Flet më në fund reperi kosovar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Geti flet rreth planeve për t’u bërë me fëmijë.

Marina dhe Getoari tashmë prej vitesh janë një nga çiftet më të dashur për publikun e më të komentuar në media.

Pas martesës së tyre shpeshherë u përfol se Marina është shtatzënë, por rezultoi se ishin thjesht thashetheme.

Sot si rrallëherë, Geti ka folur për këtë pjesë, për planet për t’u bërë baba.

Në një intervistë për revistën “Living”, Geti ka treguar se e ka menduar të zgjerojë familjen, por në kohën e duhur.

“Pa dyshim që të gjithë krijojnë familje, prandaj dhe njerëzit martohen, por gjërat vijnë në kohën e duhur”, ka thënë Geti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto