Sport

A mund të bëhet Shkëmbi si Munishi, tregon Plepolli

Analisti i futbollit vendor, Arsim Plepolli, mendon që “Bledi Shkëmbi nuk mund të bëhet si Ismet Munishi”.

Kështu ka theksuar ai në emisionin sportiv në Rtk.

“Vendimi i Ballkanit për ta shkarkuar Munishin ishte i ngutshëm. Nuk e di arsyen e këtij vendimi nga klubi”, ka thënë Plepolli.

“Bledi ka qenë edhe më parë këtu dhe ka bërë mirë me Lirinë, por si Munishi nuk mund të bëhet. Munishi i ka dhënë hijeshi Superligës”.

“Më së miri, Ballkani kishte me qenë sikur ta merrte një trajner vendor që e njeh më mirë kampionatin”, shtoi Plepolli.

Postime të ngjajshme
Sport

Milani nuk ndalet, këto janë planet për merkaton dimërore

Sport

Edhe një tjetër futbollist i Kategorisë Superiore po vjen në Superligën e Kosovës

Sport

Zbulohet shuma marramendëse që McGregor do të fitojë nga UFC

Sport

Çfarë ndodhi me 12-vjeçarin që ishte bërë futbollisti më i ri profesionist në vitin 2009?