Lajme

A ka votuar Jakup Krasniqi nga Haga?

Nipi i ish-kryeparlamentarit Jakup Krasniqit, Arian Krasniqin, ka treguar se a ka votuar Krasniqi nga Haga.

 

Ai në T7 i pyetur nëse e di se a e ka ushtruar të drejtën për të votuar axha i tij nga Haga, ka thënë s’është ne dijeni.

“Për besë, pardje kom biseduar me bacin Jakup, por nuk e di se a ka votu. Unë ende s’kam votuar. E drejta qytetare për të votuar është mirë të ushtrohet. Ta dërgojmë votën dhe zërin tonë në Kuvend. Të shpresojmë se do të shkojë gjithcka siç ka filluar mirë”, ka thënë Krasniqi.

Postime të ngjajshme
Lajme

Këshilltari amerikan i Albinit: Jam krenar që punoj me Kurtin

Lajme

Diplomati shqiptar godet Kurtin për vizitën në Lezhë

Lajme

KEDS njofton se do të ketë ndërprerje të rrymës në këto vende

Lajme

Reagon LVV pas deklaratave të Grenellit drejtuar Kurtit