LajmeZgjedhjet 2021

A ka siguruar mjaftueshëm vota për tu bërë deputete, flet Adriana Matoshi?

Një ulëse në Kuvendin e Kosovës synon ta sigurojë edhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi.
Matoshi kandidoi për postin e deputetës në kuadër të Lëvizjes Vetëvendosje.

Në një bisedë për IndeksOnline, Matoshi thotë se ende nuk e di nëse ka arritur të sigurojë votat e duhura.

“Nuk di kurgjo absolutisht.

Këto ditë kam qenë tepër e angazhume në profesion, në dy seriale.

Këto ditë kam pas shumë punë, kam pas xhirime në këto ditë të ftohta dhe nuk kam pas kohë me u marrë me tjera çështje”, ka thënë ajo për IndeksOnline.

“Ata që kanë mendu që unë ja vlejë për me hy në parlamend më kanë votu, duhet të presim deri në fund”, ka shtuar tutje ajo.

Postime të ngjajshme
Lajme

Diplomati shqiptar godet Kurtin për vizitën në Lezhë

Lajme

KEDS njofton se do të ketë ndërprerje të rrymës në këto vende

Lajme

Reagon LVV pas deklaratave të Grenellit drejtuar Kurtit

Lajme

Ministria e Financave me njoftim për pagesën e dytë të shtesave për mësimdhënësit