Show Bizz

A ia dhuroj Fero unazën e fejesës Arbenitës?

Fero , reperi nga Gjilani i cili që kur hyri në skenën muzikore, arriti ti bëj të gjithë për vete duke transmetuar një stil dhe qasje krejt ndryshe nga të tjerët.

Ai u bë pjesë e medieve rozë që kur hyri në lidhje me Arbenitën, modelen shqiptare me të cilën duket se kanë raporte të mrekullueshme së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Duke u veçuar me postimet e shumta në rrjete sociale, ata gjithmonë bien në sy me çdo lëvizje, ku ndjekësit e tyre dëshirojnë të dinë më shumë rreth privatësisë së tyre.

Modelja duke postuar imazhe të nxehta e goxha të ekspozuara së fundmi ndau një imazh seksi ku merr vëmendje unaza që e ka në gishtin e fejesës.

A po bëhen gati për fejesë çifti, apo thjeshtë e mban për qef?/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Show Bizz

Ky djali në foto është një nga reperët e njohur shqiptar

Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj