Show Bizz

A i kanë dhënë fund lidhjes Luana dhe Krenari?

Ka disa javë që përflitet se Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj janë ndarë.

Në disa portale thuhej se çifti nuk janë më bashkë por ky lajm nuk është i vërtetë. Madje lidhja e tyre po ecën shumë mirë.

Në videon më poshtë mund të kuptoni disa detaje rreth planeve të tyre së fundmi.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Show Bizz

Kështu mbrohen nga “syri i keq” Genta me turkun

Show Bizz

Zaimina Vasjari zbulon gjoksin, ‘aksidentalisht’ tregon se nuk ka veshur fare reçipeta

Show Bizz

Në këtë vend do ta lind vajzën Sara