Show Bizz

A i besoni Kides kur thotë se s’ka pasur të dashur?

Kida ka folur për jetën private.

Jeta personale e këngëtares së njohur, Orhidea Latifi, gjithmonë ka qenë larg mediave rozë.

Gjatë gjithë karrierës së saj nuk është aluduar asnjëherë për ndonjë lidhje dashurie të saj, ndërsa edhe vet ajo është treguar e rezervuar.

Në një intervistë të fundit në “Shiko Kush Luan”, Kida shuar kureshtjen e mijëra fansave të saj.

E pyetur nga Mozzik se a ka qenë ndonjëherë në lidhje dashurie, artistja shqiptare ka dhënë vetëm në përgjigjje të shkurtër.

“Jo nuk kam pasur”, është shprehur ajo. Megjithatë po flitet për një lidhje të mundshme mes saj dhe pikërisht Mozzikut.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Sara kritikohet për veshjen që ia ka vizatuar gjithë trupin

Show Bizz

Këto janë dhuratat që Kim i mori për ditëlindje

Show Bizz

Për ditëlindje prezantuesja shqiptare merr propozimin për martesë

Show Bizz

Gili vjen me një postim të veçantë për Mozzikun