Show Bizz

A është kjo modelja që ndikoi në ndarjen e Norës nga Roberti?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Dy ditë më parë Robert Berisha konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi pas plot 13 vjetësh lidhjeje.

Berisha u shpreh se dashuria mes tyre kishte mbaruar, por që kjo nuk do të thotë se do bëhen armiq, pasi sipas tij ata do jenë shokë deri në fund të jetës.

Disa muaj më parë, ka qenë modelja Lei Kraja e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, u shpreh se po të mos ishte i martuar Roberti do të lidhej me të, në qoftë se edhe ai do pranonte një gjë të tillë.

Gjatë një loje që zhvillohej, Lei zgjodhi t’i përgjigjej pyetjes: “Nëse nuk do të ishte i martuar, a do të ishte i dashuri yt Robert Berisha dhe pse?”.

“Pse jo, Roberti është i bukur, i gjatë, ka trup, i zgjuar, kërcimtar, kështu që pse jo. Por është i martuar me një nga vajzat më seksi të shoëbiz-it shqiptar kështu që nuk do e konkurrojmë fare. Por do isha, mbase, nëse do më pranonte Roberti”- është shprehur modelja.

Robert Berisha është i preferuari i shumë vajzave, por se a do t’i vihet në “Sulm”, Lei, tashmë që është beqar, mbetet të shihet.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto