Show Bizz

A e keni ditur se kjo këngëtare është vajza e Dautit?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Daut Haradinaj dihet që ka një familje të mrekullueshme, tashmë të njohur edhe nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Familja është vendi i parë ku mësojmë gjërat elementare, marrim idetë e trashëgojmë talentet. Po, nga kush e ka trashëguar talentin vajza e Daut e Lola Haradinajt?

Ajo shfaqet duke modeluar e kënduar në pamjet që nëna e saj i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Nuk është rastësi që ajo t’i ketë këto talente, pasiqë dikur edhe Lola ka kënduar, madje ka marrë pjesë edhe në festivale të ndryshme muzikore.

Edhe për modelim, ka nga të ngjajë. Ndonëse jo me profesion, Lola njihet për sharmin dhe elegancën e saj, që përherë bien në sy, çka e bën edhe më të veçantë e unike.

Ajo, duket tamam si modele. Në imazhin e fundit bashkë me të bijën, të kombinuara në veshje, ato duken për mrekulli përkrah njëra-tjetrës.

Mbetet të shihet nëse vajza e çiftit Haradinaj do t’a ndjekë rrugën e artit të trashëguar nga e ëma, apo do të bëhet poltikane si babai.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto