Show Bizz

A e keni ditur që moderatorja e Përputhen ishte pjesë e këtij videoklipi

Bora Zemani është sot një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Aktualisht është duke e udhëhequr emisionin “Për’puthen”, ajo është në qendër të vëmendjes duke fituar shumë ndjekës në rrjete sociale.

Mirëpo, Bora ka qënë që shumë vite pjese e ekraneve televizive, por gjithashtu ajo ka marrë pjesë në videoklipin e Ermal Mamaqit dhe Dr.Florit të titulluar “Do të vi të dielën?”.

Kjo këngë është publikuar para 7 viteve dhe ajo shfaqet brune dhe pak ndryshime nga ajo që shohim sot në ekran.

Moderatorja bukuroshe është prej dy vitesh në lidhje dashurie me Donald Veshajn.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Fillon spektakli i vërtetë te It’s My Love: Bajrami me Erzën dalin në takim, i han qeni

LajmeShow Bizz

Kush sipas Afrim Muçiqit po derdh “lot krokodili” për gurbetqarët?

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi nuk beson ende që është kyqur në politik

LajmeShow Bizz

Anita tregon se si e përkëdhel Ramushi