Sport

A do të qëndrojë pas ndeshjeve të nëntorit në krye të Kosovës? Kjo është përgjigja nga Gliha

Trajneri i përkohshëm i Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për shtyp para gazetarëve.

Ai u pyet se a do të qëndrojë tek Kosova pas dy ndeshjve, ndaj Jordanisë dhe Greqisë, ku tha se kjo është një pyetje për presidentin dhe se varet nga rezultatet, transmeton GazetaBlic Sport.

“Sigurisht që kjo është një pyetje për presidentin dhe varet nga rezultatet. Dua të rikthej besimin e madh tek futbollistët, besim se mund të fitojmë ndaj çdo kundërshtari. Dua të transmetoj mentalitetin e fituesit në kombëtare”, tha Gliha.

Related posts
Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *