Lajme

A do të nënshkruajë sot PSD-ja koalicionin parazgjedhor me AAK-në, përgjigjet Shpend Ahmeti

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shpend Ahmeti i është përgjigjur pyetjes së gazetarit të Indeksonline nëse partia e tij do të nënshkruajë sot koalicion parazgjedhor me AAK-në, ashtu siç është raportuar së fundi në media.

Numri një i Prishtinës e ka pranuar se PSD-ja ka qëndrime të përafruara me AAK-në e Ramush Haradinajt.

“Po, ne kemi një përafrim qëndrimesh me AAK-në. Sot kemi mbledhje në parti, ashtu siç pritet të ketë AAK-ja dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë. Varësisht prej rrethanave, mund të ketë takim sot edhe me Haradinajn” ka thënë Ahmeti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat