Sport

A do të jetë Muriqi titullar ndaj Juventusit

Tre futbollistët Ciro Immobile, Thomas Strakosha dhe Lucas Leiva nuk do të jenë në dispozicion të Simone Inzaghit për ndeshjen kundër Juventusit.

Pas kaosit të tamponëve fjalës shpresëdhënëse të trajnerit të Lazios në konferencën për shtyp, nuk mund të bëhej asgjë për sulmuesin, portierin dhe mesfushorin, që u larguan nga Formello në orët e mëngjesit.

Nga ana tjetër, Luis Alberto duhet të jetë pjesë e lojës, pasi doli negativ në ditët e fundit.

Lazio-Juventus luhet sot prej orës 12:30, dhe sulmuesi kosovar Vedat Muriqi pret të luajë titullar. /Zeri.info

Postime të ngjajshme
Sport

Zeqiri: Mezani gaboi në zëvendësime, duhej të futej në lojë ky futbollist

Sport

Ish futbollisti i Gjilanit: Mezani është fajtor, ai duhet të jep dorëheqje!

Sport

Presidenti i Dritës mburret me fitoren, drejtori sportiv e ka me kritikët!

Sport

Devolli rrëfehet për aventurën te Drenica