Sport

A do të firmos Icardi marrëveshjen me PSG-në, tregon Wanda

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sulmuesi argjentinas, Mouro Icardi po i kalon ditëm e tij më të mira tek skuadra e PSG-së, pas huazimit të detyruar nga Interi për tek klubi francez.

Sulmuesi ka arritur t’i rikthehet përsëri formës së mëhershme, ku tashmë për parisienët ka shënuar 14 gola në 18 ndeshje.

Por, a do të firmos marrëveshjen për një transferim të përhershëm tek klubi i PSG-së, agjentja e tij Wanda thotë se gjasat janë të mira por duhet përcjellë gjendjen e lojtarit.

“Sigurisht që unë të udhëtoj në mes të Parisit, Milanos dhe Romës për të parë nëse ka ndonjë ofertë për të”, tha fillimisht Wanda.

“Ai po po kalon momente të mira në Francë dhe unë jam shumë e lumtur për këtë, plus kemi takuar shumë miq, kështu që do të shohim …”, përfundoi ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv