Show Bizz

A do të bëhet Fero pjesë e “Babastars”? Reagon vetë reperi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pak ditë më parë, reperi i njphur nga kosova, Fero, përfundoi kontratën dy vjeçare me labelin “On Records”. Pas kësaj, të gjithë nisën aludimet se reperi do të bëhej pjesë e grupit të njohur “Babastars”. Kjo pasi pasi përveç simpatisë që Fero ka shfaqur shpesh për këngët e këtij labeli, së fundmi ai është parë shpesh nën shoqërinë e Getoar Selimit.

Deri më tani, vetë Fero nuk kishte bërë asnjë reagim duke e lënë këtë mundësi të “hapur”. Por duket se pa humbur kohë reperi ka bërë lëvizjen e rradhës.

Tani që nuk është më pjesë e “On Records”, automatikisht projektet e reja muzikore të artistit nuk do të publikohen më në kanalin e labelit. Kështu që ditën e sotme Fero publikoi kanalin e tij të ri. Duke e postuar në Instagram, ai i bëri thirrje të gjithë fansave të tij që tani duhet ta ndjekin aty.

Kjo nënkupton që antarësimi në “Babastars” nuk është në planet e afërta të Feros dhe ai do të vazhdojë karrierën si artist i pavarur. Në të kundërt, këngët e tij do të çublikoheshin në kanalin e labelit “Babastars”.

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto