Sport

A do ta pranoj rolin e trajnerit të Kosovës? – Ismet Munishi befason me përgjigjen

Pas rezultateve të dobëta të Kombëtares së Kosovës, shumë tifozë propozuan që Bernard Challandes të largohet dhe të zëvendësohet me trajnerin e Ballkanit, Ismet Munishi.

Rreth këtyre propozimeve, ka reaguar vet Munishi me anë të një postimi në Facebook, transmeton Indeksonline.

Ai ka thënë se është i nderuar me opinionin e shumë futbolldashësve, por të gjitha planet e tij janë me Ballkanin.

“Baba” tha se në këtë duhet përkrahur djemtë dhe trajneri i Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

EKSKLUZIVE: Trepça ’89 transferon sulmuesin e Gjilanit

Sport

Rikthehet mbrojtësi shqiptar, gati për debutim në Serie A

Sport

Formacionet zyrtare: Celtic – Milan

Sport

Prince: Kosova është vend i bukur me njerëz të sjellshëm, nuk kam frikë nga përballja me Dakun