Lajme

92-vjeçari i cili ka 31 nipër e mbesa dhe 37 stërnipa e stërmbesa

Një jetë e tërë e ka kaluar me sfida e shumë sakrifica, por edhe dashuri të pafundme.

Hysen Ahmeti është 92-vjeçari nga fshati Krilevë, i cili prej kohësh jeton në Hajvali të Prishtinës. Babai i tij kishte vdekur kur Ahmeti ishte vetëm tetëmuajsh.

Mbase vështirë për t’u besuar, por familja e tij e kishte fejuar kur ishte 9-vjeçar.

Ndërkaq, në moshën 19-vjeçare ishte bërë baba për herë të parë.

https://www.youtube.com/watch?v=Pzl2hCCDmCM

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë