Blic Plus

4-vjeçari i këndon çiftit në dasmë, kallet atmosfera

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një 4-vjeçar, i veshur me këmishë të bardhë dhe pantallona të zi, merr mikrofonin i shoqëruar nga një grua dhe ia nis këndimit në mes të dasmës.

Vogëlushi fillon t’i këndojë çiftit dhe e kallë gjithë atmosferën, transmeton Gazeta Express. Videoja e tij, e publikuar në rrjete sociale, është bërë virale duke u shikuar më shumë se 1,600,000 herë.

Shikojeni:

4 vjetcari I kendon ciftit ri e KALL atmosferen

Posted by Gjithcka on Wednesday, August 29, 2018

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën