Show Bizz

35- vjeçarja Kardashian sfidon vitet, duket bombastike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ajo pak ditë më pare u kthye në shtëpi nga pushimet që i kaloi në Bahamas së bashku me motrën e saj Kim Kardashian, transmeton Indeksonline.

Khloe Kardashian, e cila njëherësh është ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’, ka marrë vëmendjen e mediave kur doli nga sutidot e Calabasas, duke u paraqitur në një formë të shkëlqyer.

35- vjeçarja kishte të veshur një korset dhe xhinse, duke vënë në pah format fantastike trupore.

Kujtojmë që Khloe ishte tepër e përfolura nëpër media, shkaku i ndarjes së saj nga basketbollisti Tristan Thompson me të cilin kanë një vajzë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto