Lajme

25 vjeçari ndërron jetë, pasi u godit nga rrufeja

Të shtunën në orën 19:25 në Tetovë është raportuar se në lokalitetin “Karabunar” zona e fshatit Urviç të Tetovës, është gjetur i vdekur një person.

Trupi i pajetë i 25-vjeçarit E.O. nga Palishti i Poshtëm i Tetovës, i cili kishte qenë i goditur nga rrufeja dhe kishte ndërruar jetë në vendngjarje, shkruan alsat.

Vdekja është konstatuar nga mjeku ligjor, kurse Prokurori Publik dhe ekipi nga Tetovë kanë kryer inspektimin e plotë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të Prokurorit Publik trupi iu dorëzua familjes. //demokracia.com

Postime të ngjajshme
Lajme

Mërgimtari në shesh ia dhuron 200 euro Valon Sylës

LajmeShow Bizz

Nikoll Nikprelaj humb personin më të dashur të familjes

Lajme

Uran Ismaili bun në Tophane – Ja çfarë ndreqën këtë herë

Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë, këto temperatura na presin javën e ardhshme