Lajme

20 vjeçari vdes në vendin e punës, i shpërtheu goma e kamionit

Një 20-vjeçar me iniciale R.T. punonjës në një gomisteri në Durrës ka ndërruar jetë në një aksident në punë.

Policia njofton se ai ka qenë duke rregulluar një gomë kamioni e cila ka shpërthyer. Si pasojë e plagëve të marra punonjësi 20-vjeçar ka ndërruar jetë.

Tashmë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./abcnews

Postime të ngjajshme
Lajme

Mërgimtari në shesh ia dhuron 200 euro Valon Sylës

LajmeShow Bizz

Nikoll Nikprelaj humb personin më të dashur të familjes

Lajme

Uran Ismaili bun në Tophane – Ja çfarë ndreqën këtë herë

Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë, këto temperatura na presin javën e ardhshme