Sport

14 pjesëtarë të klubit evropian rezultojnë pozitiv me koronavirus

Në Serie A janë konfirmuar 14 raste të reja me koronavirus ditën e sotme.Genoa ka konfirmuar se 14 pjesëtarë të stafit të trajnerit dhe lojtarë kanë rezultuar pozitiv pas testeve për COVID-19.

Kjo i vështirëson punët për ta, por edhe për Serinë A.

Aq më shumë kur dihet se Genoa këtë vikend luajti me Napolin e Amir Rrahmanit dhe Elseid Hysajt dhe siç duket lojtarët tashmë e kishin brenda tyre virusin.

Postime të ngjajshme
Sport

Alaves 1:1 Barcelona, notat e lojtarëve

Sport

Armando Broja shënon gol të bukur për Vitessen në Holandë

Sport

Vazhdon kriza për Barcelonën, barazon në udhëtim

Sport

Në Angli masa të reja për COVID-19 – ky është vendimi për Premierligën