Show Bizz

12 milion fansa vetëm në Instagram: Modelja zhvishet për ti falënderuar ata

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja me famë botërore, Demi Rose ka arritur 12 milion ndjekës në Instagram.
Ajo zgjedhi një mënyrë të veçantë për ti falënderuar fansat, shkruan Indeksonline.

Ajo pozoi tërësisht e zhveshur, teksa mbante gjoksin me duar.

“Bukuria qëndon në sytë e atij që sheh. 12 milion ndjekësë!! Falëmindërit. Ju dua.”, ka shkruar Demi.

Demi është shumë e kërkuar në industrinë e modës, për shkak të linjave bombastike që ka.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto