Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lëvizja Vetëvendosje nuk ka arritur që të fitojë në asnjërën komunë, mirëpo ka shkuar në balotazh me 12 komuna, raporton Front Online.

Katër nga 12 komunat ku prinë Lëvizja Vetëvendosje dhe në të cilat do të garoj prapë më 17 nëntor janë Prishtina, Prizreni, Gjilani dhe Shtimja.

Ndërsa, në tetë komunat e tjera shkon në balotazh si e dyta. Këto komuna janë Gjakovë, Rahovec, Fushë Kosovë, Podujevë, Kaçanik, Obiliq, Viti dhe Kamenicë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Reshje bore, ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Lajme

Krejt çka ndodhi në tragjedinë e sotme në Gllogjan ku u vranë tre persona

Lajme

E afërmja e 17-vjeçares së vrarë në Gllogjan: Ëndrra e saj ishte të bëhej doktoreshë

Lajme

Krimi makabër në Gllogjan, flet dëshmitari që ishte në autobus