Sport

11-të gola në dy ndeshje të Ligës së Dytë

Kanë përfunduar edhe dy ndeshje në Ligën e Dytë, shkruan Sheshi.info

Rilindja dhe Vjosa janë ndarë në paqe, derisa në duelin e zhvilluar në stadiumin “Ibrahim Gashi” në Prishtinë ka përfunduar 1:1.

Derisa fitore të thellë ka shënuar Prizreni, teksa e ka mposhtur si vendas me rezultat prej 7:2 Minatorin.

Ekipi prizrenas vazhdon me ecuri pozitive në Ligën e Dytë, derisa ende është skuadra e vetme që nuk dinë për humbje.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *