Sport

11-shja me yjet që nuk do të luajnë në “Euro 2020”, pjesë e formacionit edhe Ramos e Haaland

Emocionet e Kampionatin Evropian të futbollit do të fillojnë më 11 qershor të këtij viti, shkruan Zeri.info.

Megjithatë, shumë prej yjeve të futbollt nuk do të mund t’i shohim në “Euro 2020”.

Disa prej tyre nuk do marrin pjesë shkaku i lëndimeve, disa nuk ka pranuar ftesa nga kombëtaret e tyre respektive, kurse disa nuk kanë arritur kualifikimin.

“The Sun” ka publikuar një formacion me futbollistët më të mirë në pozitat e tyre, të cilët nuk do luajnë në evropian.

Në këtë 11-she janë yjet si: Erling Haaland, Sergio Ramos, Zlatan Ibrahimovic e Jan Oblak.

Postime të ngjajshme
Sport

Elseid Hysaj mbetet në Serie A, gjen akordin me klubin e njohur

Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë